פתרונות IT, אבטחת מידע

פתרונות IT

חברת GENTOO וותיקה בתחום השירותים העסקיים ומספקת פתרונות IT מתקדמות לעסקים ולחברות. בקרו במאמר המלא באתר בנושא חשיבות תחזוקה שוטפת ואבטחת הנתונים של העסק.

הטכנולוגיה של היום פתחה בפנינו עולם שלם של מערכות ותוכנות דיגיטליות, החל מאתרי תדמית ומסחר וכלה במערכות מתקדמות לעסק ועוד. כדי להשתמש במערכות אלו, יש לאחסן את המערכות או האתרים באחסון, ורצוי שזה יהיה מקצועי ומתופעל היטב. הדבר מקבל חשיבות יתרה בעסקים בינוניים עד קטנים המחזיקים שרתים משלהם לעסק, ולשם קיים בדיוק קיים הצורך בשירות פתרונות IT.

כמו כל דבר אחר בחיים שמתבלה או דורש תחזוקה, גם שרתים ואחסון דורשים תחזוקה קבועה ושוטפת. ישנם עסקים אשר הזניחו שנים רבות את כל נושא תפעול השרתים, ולפתע מצאו את העסק בקריסת שרתים – מה שפוגע ישירות בתפקוד העסק. אף אחד אינו מעוניין להגיע למצב כזה, ולכן תפעול שוטף הכולל עדכוני מערכות, בקרה חודשית ורענון השרתים הינם הכרחיים להמשך תפקודו של העסק בצורה תקינה.

גם נושא האבטחה דורשת התייחסות מיוחדת

תפקיד נוסף של צוות שירותי מחשוב לעסקים, הוא עניין אבטחת האתר כחלק מחבילת פתרונות IT לעסק. כאמור, הטכנולוגיה מאפשרת לנו מגוון רחב של אפשרויות ורוב העסקים והאנשים משתמשים בהם לשם התייעלות ושיפור, אך ישנם האקרים אשר מנסים ובהרבה מקרים גם מצליחים, לפגוע בעסקים באמצעות פריצה לשרתי העסק. ברוב המקרים הדבר נובע בשל חוסר תחזוק, שפת קוד ישנה או פרצת אבטחה המוכרת בקרב שרתים מסוימים. א"כ על צוות התפעול לדאוג לכסות את פרצות אלו המוכרות, וכמו כן לדאוג כי שפת המערכת תתעדכן באופן תדיר ובהתאם להתקדמות הטכנולוגיה.

התקנת אנטי וירוס אף היא חשובה, וכיום ניתן למצוא תוכנות אנטי וירוס איכותיות במחירים נמוכים יחסית, ובכך להוסיף עוד שכבת הגנה על שרתי העסק לצורך מניעת או הקשחת הפריצה לשרתים. יש לדעת כי נושא אבטחת המידע של הלקוחות מהווה את אחד הפרמטרים החשובים ביותר של עסק בכל הקשור לבניית אימון ומקצועיות.

פתרונות IT מומלצות אצל חברתנו

חברת GENTOO מציעה מגוון שירותים למערכות העסק הכוללות פתרונות IT מתקדמות לעסקים, החל משלב התחזוקה והתפעול, ועד לפתירת תקלות במידת הצורך וניהול ובקרה של שרתי העסק. לחברה ניסיון רב שנים בתחום, והיא מציע מגוון חבילות משתלמות במיוחד הכוללות מעטפת רחבה לשרתי העסק תוך הגנה ואבטחת המידע שלכם.

עוד שירותים מעניינים של החברה