מקימים חנות וירטואלית? איך תמנעו תקלות טכניות

בניית חנות וירטואלית מלווה בפעולות טכניות רבות -ניתן מראש למזער את כמות הבעיות

האופצייה של ביצוע רכישות און ליין הפך את שוק הקניות בישראל לחדשני וטכנולוגי יותר, כזה הנשען פחות על רכישה בתוך החנות עצמה ויותר על הזמנה באמצעות האינטרנט, מה שגרם לבעלי עסקים רבים להקים עסקים מקוונים בנוסף או במקום החנויות הפיזיות. כאשר אדם מקים חנות וירטואלית קיימת היתכנות לתקלות טכניות שונות, אשר עלולות להשפיע על תקינות התפקוד של החנות וכמובן על כמות המכירות באתר. בכדי להימנע מבעיות מסוג זה, ניתן לבצע כמה פעולות מקדימות ובמקביל מוטב להיעזר בגורמים מקצועיים, אשר יוכלו לסייע בזמן אמת במידה ותיווצר תקלה בהמשך הדרך.

בתהליך הקמת חנות וירטואלית קיימים אתגרים רבים

ישנם אינספור נושאים לחשוב עליהם בעת בניית חנות אינטרנטית אך למרבה ההפתעה – דווקא הנושאים הללו, המהותיים, אינם עולים כראשונים בסולם העדיפויות בזמן החשיבה והתכנון של האתר והחנות הווירטואלית עצמה. אצל מרבית בעלי העסקים, הוויזואליות של החנות נתפשת כערך החשוב ביותר שיש לשים עליו את הדגש ואכן – לעיצוב ישנה משמעות רבה ותרומה של ממש להצלחה של חנות וירטואלית. אך תפקוד החנות, תקינות העברת המידע, אבטחת המידע – במיוחד לאור העובדה כי מדובר באינפורמציה פיננסית אישית של הלקוחות – וכן היכולת "לחזור" מתקלות שונות למצב תקין, הם אלו הגורמים האמיתיים שמתפעלים את המערכת המשומנת, המהווה את הפלטפורמה לפעילות רציפה של אתר שמציע שופינג און-ליין.

אילו פתרונות מניעתיים ניתן להתקין?

שילוב של מנגנוני הגנה ו"מחסומים" ממוחשבים למניעת נזקים בתוך האתר, כמו גם ביצוע בדיקות באופן קבוע ותדיר – הם אלו שימנעו בעיות ויאפשרו טיפול בתקלות שמתרחשות. פנייה אל חברת מחשוב שיכולה לייצר את אותן שכבות של הגנה עבור האתר, למעשה תאפשר לכם כבעלי עסקים לעסוק בדבר עצמו והוא – פיתוח העסק, יצירת רעיונות יישומיים לצמיחה ושימת דגש על ניהול העסק באופן שבו אתם מתורגלים.

פתרונות ההגנה הטכנולוגיים מתופעלים על ידי צוות מומחה, המהווה מקור לתשובות ולפניות בנושא תקלות ותפעול שוטף, כך שהחנות תמשיך לעבוד תוך שהיא מקבלת מעטפת נכונה ומושלמת של תחזוקה מכל ההיבטים.

מה עושים אם נוצרה בעיה בתפקוד החנות?

חשוב להבין כי לא תמיד ניתן "לעלות" על תקלות בזמן ולפעמים נוצרת בעיה לא צפויה. כבעלי העסק, עליכם להתמקד באופן שבו מוסברת התקלה ללקוחות, בין אם אלו גולשים המהווים צרכנים פוטנציאליים שלא מצליחים לבצע רכישה ובין אם אלו לקוחות שכבר ביצעו עסקאות ומשהו "נתקע" בדרך, אשר גרם להם לחשוש לשלומו של כספם. שירות ואדיבות הינם ערכים שחייבים להיות נר לרגליכם והם יכולים לשמר לקוחות מאוכזבים, במידה והללו מקבלים תשובות מספקות. באשר לפתרונות הטכנולוגיים – תוכלו לסמוך על הצוות הרלוונטי שאחראי על העניין ומפנה עבורכם את הזמן והאנרגיות לתחזוקה והרחבה של קהל הלקוחות המרוצים שלכם.

חזרה אל עמוד הבית.

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטאספ
שתפו בטוויטר
שתפו במייל