ילדים לומדים אנגלית

את כישורי השפה של ילדיכם יהיה הרבה יותר קל  לפתח כשהם עוד קטנים. לימוד אנגלית וכל שפה זרה אחרת תדרוש תכנית לימוד ייעודית, מורים מתאימים, מגוון של חוברות וספרים וכו'. בכפר הגלובלי שלנו, לימודי אנגלית לילדים נחשב לדבר חיוני ביותר ומוטב להיחשף אליהם כבר מגיל צעיר, ילדים שמכירים ונחשפו לשפה ייהנו הרבה יותר לטייל בעולם, לקרוא מידע במגוון תחומים באנגלית, לשמוע מוסיקה ולראות סרטים באנגלית וכו'. כשהילד לומד ליהנות מקריאה בשפה האנגלית החל מגיל צעיר, הקריאה תהפוך להרבה יותר טבעית ונוחה עבורו. בשלב מאוחר יותר, כשהוא נתקל בטקסט באנגלית במסגרת בית הספר, לא יעלה בו חשש והוא ירגיש נוח מול כל מאמר או שיעור באנגלית. השליטה בשפה זו תהייה לכל הדעות נכס לעתידו של הילד – הוא יוכל למצוא משרות טובות במגוון תחומים ולהצליח בעולם האקדמי. אלו הן רק חלק מהסיבות שכדאי לשקול ברצינות חוג אנגלית לילדים או כל מסגרת לימודי אנגלית לילדים כבר בגיל צעיר.

לימודי אנגלית לילדים זה משחק ילדים!

כאשר הילד יבוא ויספר אודות החוויה שלו בלימודי האנגלית גם ההורה מיד יבין שמדובר בחוויה מהנה במיוחד. הילדים שלומדים אנגלית במסגרת חוג יתחילו לדבר מיד את השפה, לצבור הרבה ביטחון וליהנות מכל רגע.  בבית הספר לאנגלית של רן קרני הלימודים הם חוויה. בזכות הנטייה של הילדים לחקות את השפה אליה הם נחשפים, הם יוכלו גם לפתח בצורה קלה ביותר מבטא והגאה טבעיים ולהתבטא בצורה חופשית למדי. ילדים רב לשוניים ייהנו ממגוון של יתרונות בבית הספר, אם זה במבחנים, בכניסה ללימודים במסגרת אקדמאית וגם כמובן בעתיד שלהם ובבחירת המקצוע. 

מדוע לבחור לימוד אנגלית לילדים בבית ספר לאנגלית של רן קרני?  

  • את לימודי האנגלית בבית ספר לאנגלית של רן קרני ילמדו הילדים בקבוצות קטנות, מה שיאפשר לכל אחד ליהנות מיחס אישי לכל אורך הלימודים ומזמן רב של תרגול השפה.
  • כל המורים דוברים את השפה כשפת אם ויש להם ניסיון רב שנים בהוראה ובהדרכה של לימודי אנגלית לילדים.
  • הילדים ילמדו את השפה כשהם נחשפים להגייה נכונה.
  • הילדים ילמדו את השפה תוך כדי שימוש אקטיבי בשפה, בעזרת התנסות דינמית וחווייתית.
  • הילדים יעשו שימוש באמצעי למידה מגוונים, שיותאמו לגיל ולרמה שלהם  – מוסיקה, ספרים, חוברות, דפי עבודה וכולי.

לימודי אנגלית לילדים תורמת להתפתחות ילדך

לימודי אנגלית ובאופן כללי כל לימודי השפות בגיל מוקדם ישפיעו בצורה חיובית ביותר על ההתפתחות האינטלקטואלית, הקוגניטיבית והשכלית של כל ילד. הלימודים יעניקו אלסטיות מחשבתית, רגישות לשפה וגם אוזן מוסיקלית. לימודי אנגלית יקנו לילד את יכולות התקשורת עם אנשים דוברי אנגלית, הכרה וחשיפה לתרבויות אחרות וכן גם פתיחות והערכה לתרבויות אלה.

החוג ללימודי אנגלית לילדים של בית הספר לאנגלית של רן קרני יאפשר לכל ילד נקודת פתיחה מעולה בדרישות השפה לצרכים לימודיים גבוהים בעתיד. אפשרויות העסקה מגוונות במנעד תחומים, שבהם ידיעת השפה תהווה יתרון.

לפרטים נוספים חייגו 054-668-0609

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטאספ
שתפו בטוויטר
שתפו במייל