דואר בענן, עבודה, מחשוב

דואר בענן

עד לפני קצת יותר מעשור, כל הנושא של דואר אלקטרוני ומיילים עוד לא היה במיטבו, ובטח שלא כמו במתכונת הנוכחית שיש היום. בעבר כדי לפתוח מייל של העסק, הייתם צריכים להתחבר אל מערכות חיצוניות אשר יכולות לעקוב בכל עת אחר פעילות החברה שלכם. ככל והשנים עברו והטכנולוגיה התקדמה, ניתן להקים מיילים גם על שרתי העסק ובדגש על מייל רשמי של העסק ללא חיבור למערכות אחרות.

בעלי עסקים משתמשים בשירותי דואר בענן, לשם ניהול מסודר של המיילים בעסק. אך לא רק, ישנן סיבות נוספות לשימוש זה ובמאמר הבא נמנה כמה מהן ונציין כיצד רצוי לבחור חברה המספקת שירותים אלו.

היתרונות של דואר בענן לתקשורת עם לקוחות

כאמור, הטכנולוגיה התקדמה עם השנים ולכן, בעלי העסקים מוכרחים להתאים עצמם אל השינויים הקיימים בשוק ואל דרישות הצרכן המתחדשות חדשות לבקרים. אחת מדרישות אלו הינה תקשורת באמצעות מיילים, וכדי לבצע זאת בצורה נכונה עליכם להשתמש בדואר בענן הכולל אחסון מהיר, גיבוי שבועי לכל הפחות ואבטחת המידע של החברה.

בנוסף ליתרונות אלו, ישנו יתרון נוסף והוא רשמיות התקשורת. הכוונה כאן לתקשורת מול לקוחות באמצעות הדומיין הרשמי של העסק לשם שידור אמינות.

בחירת חברה טובה לגיבוי ואחסון של המיילים

חברות האחסון הינן רבות, ולכן הבחירה בחברה טובה ואמינה הינה קריטית במובנים מסוימים. הפרמטר הראשון והחשוב הוא עניין אבטחת השרתים. מכיוון ששום לקוח לא יהיה מוכן כי פרטיו יגיעו לידי של האקר כזה או אחר, עליכם לתת מענה הולם לצרכיו. אבטחת מידע היא הבסיס של הקשר עם לקוחות, וכבר שמענו מקרים רבים שבהם עסקים חוו משברים קשים בעקבות חשיפת מידע. אם אתם חברה גדולה או כזאת היכולה להרשות לעצמה להשתמש בשרת משלכם, אז דעו כי זו הבחירה האידאלית. ככל ועל השרת שלכם יישבו פחות אתרים, כך תצמצמו את האפשרות להשתלת קוד זדוני ופריצות לשרת.

דבר נוסף לבחירת חברה המספקת דואר בענן, היא עניין הזמינות וזמן התגובה במידה והשרת חווה תקלה. חשוב לציין כי מניסיון עם מספר רב של לקוחות, אנו יכולים להעיד כי לחברות האחסון הישראליות יש יתרון מעולה ביחס לחברות אחסון מחו"ל, לפחות בכל הנוגע למענה מהיר וזמינות לפתרון תקלות.

היתרון של חברתנו GENTOO

חברת GENTOO הינה חברה המומחית בשירותי מחשוב לעסקים, הכוללים בין היתר גם דואר בענן ואחסון אתרים. חברתנו מספקת מעטפת רחבה של שירותים עסקיים החל מתמיכה טכנית בתקלות ועד לפתרון תקלות מרחוק באמצעות שליטה ובקרה. כמו כן לחברתנו צוותי IT אשר עומדים לשירותכם מסביב לשעון, כדי לתת מענה מהיר ומיידי למחשבי העסק שלכם.