גיבוי בענן לעסקים

בשנים האחרונות שירותי האחסון בענן הפכו להיות הרבה יותר נפוצים והרבה יותר שימושיים. כיום כמעט כל בית עסק משתמש בשירותי גיבוי בענן, שירותים אשר מאפשרים לו לקבל יתרונות רבים מאוד ולהפוך את הניהול של העסק להרבה יותר מסודר והרבה יותר בטוח.

הגיבוי בענן כיום הוא חלק בלתי נפרד לא רק במגזר העסקי אלא גם הפרטי, גיבוי תמונות אישיות, עבודות, מצלמות אבטחה ועוד שלל דברים, עוברים לאיחסון במקום בטוח ומוגן. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ספקים המציעים גיבוי בענן ופותרים את הצורך בכונני גיבוי מקומיים אשר הינם פחות יעילים ומועדפים בעידן המודרני בו אנו חיים.

אז מהם היתרונות של גיבוי בענן לעסקים? מדוע מדובר בשירות חשוב וחיוני כל כך לכל בית עסק? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

זמינות גבוהה לכל עסק

גיבוי בענן יכול להיות זמין לכל בעל עסק, בהתאמה לצרכים שלו, בין אם מדובר בעסק קטן אשר זקוק לנפח אחסון קטן ובין אם מדובר בעסק גדול אשר זקוק לנפח אחסון הרבה יותר גדול. כל אחד יכול לרכוש את מסלול האחסון המתאים ביותר בשבילו, כאשר ניתן למצוא גמישות רבה ושינוי מסלולים על פי הצורך.

איכות הצפנה גבוהה

עוד יתרון של גיבוי בענן לעסקים הוא איכות ההצפנה. כאשר אתם מבצעים גיבוי בענן דרך חברה מקצועית ובטוחה, אתם יכולים להיות בטוחים כי החומר מוצפן ומוגן ברמה הגבוהה ביותר ולא כל אחד יכול להיכנס לנתונים, אפילו לא אנשים מהחברה שלכם, רק מי שקיבל גישה מורשית על פי הדרישות שלכם וההרשאות שסיפקתם.

פתרון אחד לכל הצרכים

בעבר, כאשר היו עושים שימוש בגיבוי מקומי, לרוב היה שימוש במספר כונני גיבוי שונים, כאשר כמה וכמה גורמים מתוך הארגון היו מנהלים את הגיבוי הזה והגישה למידע היתה הרבה יותר קלה דרך הכונן המקומי. בגיבוי בענן ניתן להגן על כל המידע במקום מרוכז אחד, ולשלוט באופן מלא על מי שמקבל גישה למידע המגובה, מה שיתרום רבות לניהול העסק שלכם ולשמירה על מידע דיסקרטי כך שלא כל אחד יוכל להיכנס אליו.

מענה אפקטיבי וזול

בשל יכולת ההתאמה של מסלול האחסון לצרכים שלכם, גיבוי בענן נחשב לזול יותר לעומת גיבוי מקומי, ויחד עם כל שאר היתרונות של גיבוי המידע לעסקים בדרך הזו, אין ספק כי מדובר בפתרון גיבוי הרבה יותר משתלם והרבה יותר כדאי לכל עסק ועסק, מעסקים קטנים מאוד ועד לארגוני ענק.

שירות לקוחות מהיר ויעיל

לעיתים בחברות גיבוי בענן, במקרה של תקלה הלקוח נתקל בסרבול של מערכת השירות עד שמוצאים עבורו את הפתרון הנכון. אנו מקפידים להיות זמינים עבור הלקוחות שלנו, להעניק מענה מהיר ויעיל לכל בעיה ולהבטיח את הפתרון הנכון והיעיל ביותר בכל סיטואציה.

עוד על שירותי מחשוב לעסקים.

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטאספ
שתפו בטוויטר
שתפו במייל