אבטחת מידע בענן לעסקים

אבטחת מידע בענן לעסקים הפך לחלק בלתי נפרד בכל עסק קיים. האבטחה עצמה עוזרת להגן על המידע הרגיש וחשוב של העסק. הגיבוי בענן הוא הגיבוי הטוב ביותר לגיבוי מסמכים סודיים ואישיים, לא רק שהוא נגיש מכל מקום שאנו נמצאים הוא מגן בצורה טובה על החומר האישי של העסק מפני אנשים לא מורשים.

אבטחת מידע בענן – האבטחה שאתם צריכים לעסק

בטרם אבטחת המידע בענן לעסקים, רצוי לבצע בדיקות חדירות על מנת לראות שהמידע אכן מאובטח בצורה הטובה ביותר והבטוחה ביותר ללא חשש מחברות מתחרות שיוכלו להגיע לחומרים לא מורשים. מחשוב ענן הוא השירות הטוב ביותר לאבטחת המידע הרגיש והסודי של הארגון. באמצעות אבטחת שרתים הפרוסים ברחבי העולם וכן באמצעות הפרוטוקולים של אבטחת מידע בתקשורת הנתונים ניתן לשמור על המידע החשוב של העסק שלכם, מידע אשר עלול להגיע לידיים הלא נכונות ולגרום לכם לנזק כבד בארגון.

כיצד מאובטח המידע שלכם בענן לעסקים?

אבטחת המידע שלכם בענן עסקים מאובטח בכמה מעגלים שונים בהתאם לצרכים האישיים שלכם וזאת על מנת לתת לכם את מלוא הביטחון שאתם צריכים. המידע אשר מגובה בשרתים השונים אשר פרוסים ברחבי העולם עוזרים לשמור על המידע שלכם בטוח לאורך זמן מפני אנשים לא רצויים. בנוסף לכך, על מנת להיכנס למידע שלכם תצרכו שם משתמש וסיסמה וכן ריענון מדי פעם. כמו כן, אם ישנם כמה משתמשים ברשת עצמה, ניתן להגדיר אותם כמשתמשים נוספים, כך שמי שאינו מורשה להיכנס גישתו נחסמת. באמצעות אבטחת מידע בענן תוכלו לקבל את כל השקט והביטחון שאתם צריכים בתור עסק.

יתרונות אבטחת מידע בענן לעסקים

באמצעות אבטחת מידע בענן לעסקים ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

אבטחת נתונים ותוכן- ניתן לאבטח נתונים ותוכן בצורה הבטוחה והטובה ביותר על גבי הענן הווירטואלי, דבר זה מונע התקפות סייבר שונות, וירוסים שונים, מניעת כניסה של תוכנות ריגול שונות אשר עלולות לגרום לנזקים כגלים לעסק. כמו כן, הגיבוי של אבטחת הנתונים והמידע הוא באמצעות תוכנת פיירוול המאפשרת גישה ישירה לתוכן ולנתונים באמצעות ייפוי כח.

גיבוי מסמכים- גיבוי מסמכים ברשת הענן באמצעות תוכנת גיבוי הכוללת אבטחה גבוהה ביותר נגד וירוסים, פריצות, תוכנות ריגול ועוד.

ניטור שרת- ניטור השרתים כל חמש דקות לאורך כל שעות היממה. במקרה של תקלה מתקבל דיווח מיידי למייל או הודעה בטלפון.

אבטחת חוות השרתים- אבטחת של שירותי המחשוב בענן בשרתים השונים אשר נמצאים במקומות שונים. במצב של קריסת הרשתות ישנן גיבויים של חוות משניות. תחזוקת חוות השרתים הינה ליממה שלמה שבעה ימים בשבוע.

חזרה אל דף הבית – שירותי מחשוב לעסקים.

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטאספ
שתפו בטוויטר
שתפו במייל